CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA
Serwis

Dbając o kompleksową obsługę naszych Klientów zajmujemy się także serwisem pogwarancyjnym urządzeń i systemów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Dysponujemy zespołem, który w przypadku awarii jest dostępny przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Organizacja działu umożliwia przeprowadzenie usługi serwisowania na terenie całej Polski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych sieci handlowych, jak również do klientów indywidualnych.

Nasza wyspecjalizowana kadra i wieloletnie doświadczenie w branży zapewniają wysoką jakość naszych usług. Nasze zespoły serwisowe posiadające stały kontakt z działem konstrukcyjno-projektowym są wstanie wykryć i wyeliminować usterkę i wadę w niesprawnym układzie chłodniczym i klimatyzacyjnym, co pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług. Wykonujemy także okresowe przeglądy urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych, po których przedstawiamy protokół z wykonanych prac, zawierający szczegółowe dane dotyczące wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzenia.

Obecnie serwisujemy m.in. sieci sklepów BIEDRONKA, PoloMarket, Intermarche, Piotr i Paweł, LEDI, APTEKI BLISKA.

ROS-ZAK Chłodnictwo-Klimatyzacja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Garbary 6, 86-050 Solec Kujawski
NIP: 5542919618

Copyright © 2013 roszak.pl   |  tworzenie stron tworzenie stron Bydgoszcz